Sportoviště TJ

Naše tělovýchovná jednota disponuje několika sportovišti, která můžou naši členové využívat. Mnohé z nich jsou bezplatně přístupné široké veřejnosti.

Svým členům zajišťujeme i prostory, které nejspou přímo v našem vlastnictví. Proto můžeme nabídnout svým cvičencům přednostní přístup do tělocvičny v ZŠ ve Vizovicích, apod.

Sportovní areál

Tenisové kurty

Bazén

Sportovní areál se nachází přímo u budovy sokolovny a nabízí dvě asfaltová hřiště s možností nočního osvětlení.

Mimo zimní sezóny je využíván především pro potřeby míčových her, jako jsou :

• fotbal,
  • nohejbal,
  • volejbal,
  • házená.

V zimním období je areál využíván jako veřejné kluziště, na kterém se vydovádí bruslaři všech věkových kategorií.

V neposlední řadě, lze zdůraznit, že začínající tenisté mohou před vstupem na kurt využít tréninkové stěny.

Dva venkovní tenisové kurty jsou využívány jak tenisovým oddílem, tak veřejností.

Na kurtech probíhají pravidelné tréninky. Tenis se zde učí hrát i ti nejmenší z nás a to pod dohledem kvalifikovaných trenérů.

Pořádají se zde turnaje a jelikož kurty sousedí s bazénem, jsou využívány i pro rekreační vyžití návštěvníků Vizovic.

Náš bazén byl několik let vyhledávanou letní atrakcí. Dva bazény, pro plavce i neplavce, využíval nespočet zdejších i mimo vizovických návštěvníků.

V současné době je rekonstruován a vlastníkem je Město Vizovice.