Členská základna

Naše členská základna je tvořená širokým spektrem populace, od juniorů až po seniory. Většina členů pochází přímo z Vizovic nebo jejich okolí.

V široké nabídce aktivit si může své místo najít kterýkoliv jedinec, jenž má zájem o sport a pohyb. Neustále rostoucí základna členů se od roku 1921, kdy čítala 266 členů, rozrostla na na současných 550 členů.

Seznam oddílů

Naše sportoviště

Tělovýchovná jednota TJ SOKOL Vizovice soustřeďuje v sedmi oddílech 550 členů. Jedná se o oddíly:

• ASPV,
  • Orientační běh,
  • Volejbal,
  • Tenis,
  • Šachy,
  • Sportovní gymnastika,
  • Turistika,

Ve všech našich oddílech vás rádi přivítáme, ať už jako návštěvníky nebo nové členy.

Vyznavačům sportu je k dispozici areál s hřištěm pro házenou a malou kopanou. Ostatní sportovci si mohou zahrát na tenisových kurtech.

Sportovci se můžou zapojit do outdorových aktivit v oddílech turistiky,  případně orientačního běhu.

Pro rodinné oslavy a plesy je určen historický sál v budově Sokolovny nebo malý sál. Budova Sokolovny má restauraci, která je v provozu celý týden
.